III koht laste maastiku- ja linnakujunduse võistlusel

Keila Kooli “Hea Lapse klubi” õpilased osalesid ajakirja “Hea Laps” ja Noorsooteatri korraldatud maastiku- ja linnakujunduse võistlusel „Muuda maailma rohelisemaks” .

Võistlusel osalemiseks tuli saata pilt kohast, kus osaleja arvates võiks soojal ajal olla rohkem rohelust. Pargimaja kaks siseõueala oli just need, mis meie klubiliste fantaasia abil mõnusa ja rohelisema ilme omandasid.

Võistlusele laekunud tööde hulgast valiti välja kolm parimat võistlustööd. III koha saavutas meie õpilane Marleen Peterson. Õpilasi juhendas raamatukoguhoidja Varje Mägi.

Aprillikuu ajakirjast saab lugeda ka klubilise Simona Marii Esna raamatututvustust. Simona Marii muljeid raamatust “Marvin Punapost. Mis te nokite mu kallal?” leiab ajakirja Järjehoidja rubriigist.