Koduloonädal Pargimajas

15.–19. aprillini on Pargimajas käimas traditsiooniline koduloonädal.
4.–8. klassid uurisid sel õppeaastal elu Eesti veekogudes: jões, järves ja meres. Joonistasime, meisterdasime, kirjutasime lugusid, valmistasime lauamänge. Piltide loomisel kasutasime ka tehisaru võimalusi. Elu vees on põnev ning seda põnevust tahtsime jagada ka teistega. Koolimaja galeriis on üleval meie näitus, kus saab kõigega lähemalt tutvuda.
15. aprillil kutsusime endale klassidesse külla nooremate klasside õpilased ning jagasime neilegi veekogude kohta teadmisi ning mängisime üheskoos enda valmistatud lauamänge. Bingo, pusle, memoriin, täringumängud, küsimused ja vastused-mängude valik oli rikkalik ning mängulusti ja uusi tarkuseteri jagus nii külalistele kui ka võõrustajatele.
Viimaseks tunniks aga kogunesime kõik üheskoos saali, kus meid ootas külaline – hobisukelduja ning sukeldumisinstruktor Aarne Orgna. Kuulsime Läänemere eripäradest, sukeldumise ajaloost, vrakkidest meil ja mujal vetes ning paljust muust.
Põnevaid lugusid kuulates ning vahvaid pilte vaadates kulges aeg kiiresti.
Oli huvitav ning põnev koolipäev!