Juhend e-päevikuga liitumiseks

Keila Kool kasutab hindamissüsteemi Stuudium. See on avatav veebilehelt https://keila.ope.ee. Esmakordsel sisenemisel tuleb valida vasakult tulbast “saada mulle ligipääsuandmed”. Keila Kool on kõigi lastevanemate info sisestanud süsteemi.
Keila Kool on kõigi lastevanemate info sisestanud süsteemi.

Seejärel saadab süsteem automaatselt e-mailile sisselogimist puudutava info. Info on eesti ja inglise keelne ning seal on link, kuhu tuleb klõpsata. Seejärel viskab veebibrauser ette e-päeviku lehe, kus tuleb kõige esimesena ära muuta parool (see tuleb kaks korda sisestada) ja siis see all paremal ka ära salvestada.

Nii tuleb käituda nii õpilasel kui ka lapsevanemal.

Kui hindamissüsteemis mingil põhjusel pole õpilase või vanema e-maili, siis selle saab sisestada klassijuhataja. Palume sellisel juhul pöörduda klassijuhataja poole.

Kui õpilasel pole e-maili ning pole seda plaanis ka teha, siis õpilasele saab esmakordselt parooli määrata ka lapsevanem. Selleks peab lapsevanem oma konto alt avama õpilase profiili lehe (klikkides õpilase nimel) ning asuma seejärel profiili muutma (klikkides “muuda profiili”). Seal all saab määrata parooli (see tuleb kaks korda sisestada) ja siis see all paremal ka ära salvestada.

Videojuhend e-päevikuga liitumiseks: