Kooliraamatukogud

Põhjamaja raamatukogu (Ehitajate tee 1, Keila)
Priit Siig

Pargimaja raamatukogu (Pargi tn 2, Keila)
Varje Mägi

Loodemaja raamatukogu (Pargi tn 2, Keila)
Jelena Prigodina

Kui õpilasel on raamat laenutatud kooliraamatukogust, siis märge peatse tagastamise (või tähtaja ületamise) kohta on nähtav ka Stuudiumis .

Alates 2022 algusest on võimalik kõigil soovijatel läbi interneti vaadata meie kooliraamatukogu(de)s olemasolevaid raamatuid.
Kasutajaprogrammi asukoht on https://keila.kooliraamatukogud.ee
Link programmile on leitav ka “Kasulikud viited” nimistust. Nähtavad on nii Pargimaja, Loodemaja, kui ka Põhjamaja raamatukogudes olevad teavikud.

Kasutajaprogrammi saab “sirvida” ilma sisse logimata. Saate vaadata, kas mõni õpetaja poolt soovitatud raamat ka kooliraamatukogus saadaval on. Mõnikord pole soovitud/vajaliku raamatu saamiseks vaja teha muud, kui lapsel astuda läbi kooliraamatukogust. Valik ei pruugi meil uudiskirjanduse poolt rikkalik olla, ent nii mõnigi raamat on päris korralikult esindatud ka meie kogu(de)s.