KOOLIVORMI TELLIMINE

Koolivormi ja kooli sümboolika kandmist ootame eelkõige pidulikel koosviibimistel nagu aktused, aga ka muud kooli esindamised.

Keila Kooli õpilastel/vanematel ja töötajatel on võimalik tellida Keila Kooli koolivormi elemente.
Koolivormi kujundus on lihtne ja tagasihoidlik ning selle loomisel on kaasa löönud õpilased 11.r klassist (2014/2015. õppeaastal).

Koolivormi ettetellimiskeskkonna sügisene tellimisperiood on ajavahemikus 01.09-20.09.21 ja tellimused saadetakse kooli.
Info kooli saatmise tähtaegade kohta leiate ettetellimiskeskkonna avalehelt.
Pane tähele!
Kui tellite koolivormi ettetellimiskeskkonnast, siis on võimalik valida soovitud värv ja suurus ning kindlasti on saadaval kõik tooted.
E-poes ei pruugi soovitud toodet ja suurust alati saadaval olla.

Koolivormi rõivaste suuruseid on võimalik proovida alates 03.05.2021 Norrison OÜ salong-kaupluses.
Aadress: Telliskivi 60/2, D-korpus, i-hoone.
Avatud: E-R kell 10.00 – 18.30 ja L kell 11.00 – 18.30
Pühapäeval on kauplus suletud.

Translate »