Mittestatsionaarne õpe

Keila Kooli mittestatsionaarne õpe on loodud eesmärgiga, pakkuda täiskasvanutele, kellel on koolitee pooleli jäänud, võimalust lõpetada põhikool ja gümnaasium. Mittestatsionaarne õpe (Õhtukool) on Keilas tegutsenud juba üle 50. aasta ning meie juures on lõputunnistuse saanud ligemale tuhat õpilast. Ootame kõiki, kes on huvitatud teadmiste omandamisest ning paremast toimetulekust elus!

Vastuvõtt

Kooli astuja esitab elektroonselt taotluse Keila linna haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO keskkonnas.

Sisseastumiseks vajalikud dokumendid on: avaldus, tunnistus, ID kaart või pass, dokumendifoto ja väljavõte õpilasraamatust (välja arvatud 10. klassi astujatel).

Koolis registreerumisel luuakse teile kooli e-posti konto, millel on konto juurdepääs nii Microsoft 365-le kui ka Google Workspace’ile koolitöö ja kodutöö ülesannete täitmiseks.
Keila Kool kasutab Stuudiumit ametliku infokanalina kõigeks õppimisega seonduvaks ning suhtlemiseks õpetajate ja lapsevanematega.

Üldinfo

Ehitajate tee 1, 76606 Keila