Jõulud koolis

Reede, 17. detsember saab Keila Koolis olema üsna jõuluhõnguline. Selleks, et lähenevatele pühadele ikka rõõmsalt ja õiges meeleolus vastu astuda, saame ise palju kaasa aidata.

Pargimajas on just sel päeval kõik õpilased ja õpetajad oodatud kooli jõuluteemaliste kampsunite ja vestidega. Kellel veel sellist vahvat riietuseset kapis pole, jõuab asja parandada.

Põhjamajas toimub aga jõulu teemapäev. Aatriumi kahel korrusel saavad õpilased müüa enda valmistatud tooteid. Laadamelu juurde kuuluvad ka muud vahvad tegevused, aga kõike ei saa siiski ette ära rääkida – kirjutada.

Õpetajate toas toimub laat koolimeistritele. Just seal on õpetajatel võimalus pakkuda kolleegidele enda kätega tehtud sukke, sokke, kindaid, mütse, kompotte ja muud kasulikku ja maitsvat kraami.

Kes veel pole jõudnud jõuluvana kingikotti täita, siis reedel on selleks suurpärane võimalus.

Jõulud ei ole enam mägede taga!