Jõulukontserdid

Nädal enne koolivaheaja algust toimusid Keila Mihkli kirikus Keila Kooli traditsioonilised jõulukontserdid.

Kooliperele esinesid nii laulukoorid kui väiksemad ansamblid. Lauldi talvest ja jõuludest, päkapikkudest, saanisõidust ja rõõmust, mis jõulude ajal hinge poeb. Ühislaulude ajal rõkkas kirik heledatest lauluhäältest.

Jõulude tähendusest, armastusest, rõõmust ja hoolimisest rääkisid nii koguduse õpetaja Matthias Burghardt, kui kooli direktor Mait Tõitoja. Igale kooliastmele omamoodi, ikka vastavalt kuulajate vanusele.

Üks, mis kindel. Kel enne kirikusse minemist oli tuju halb ning jõulutunne kadunud, siis sealt lahkudes olid lood sootuks teistmoodi. Meeleolukas kontsert andis kaasa positiivsed emotsioonid ja rõõmsa meeleolu. Jõulumeeleolu.