Lint sai lõigatud

Teisipäeval, 25. jaanuari pärastlõunal, toimus Pargi tänava äsja valminud koolihoones sümboolne lindi lõikamine.

Kohale olid palutud inimesed, kes ühel või teisel moel olid andnud oma panuse Keila Kooli uue hoone kerkimisele. Tänati projekteerijaid, ehitajaid, mööbli valmistajaid, sisustajaid ja veel paljusid teisi, ilma kelleta poleks see avar ning kaasaegne maja valminud.

Meeleolukate sõnavõttudega esinesid EV peaminister Kaja Kallas, Keila linnapea Enno Fels, Keila Kooli direktor Mait Tõitoja ja Mapri Ehitus OÜ esindaja Tarmo Roos.

Lindi lõikasid läbi EV peaminister Kaja Kallas, Keila linnapea Enno Fels ning algkoolimaja õpilasesinduse president Piibe Paalaroos.

Keila Vesi kinkis koolile ainulaadse kella, kus päeva pikkuseks parasjagu üks koolipäev – kuus tundi.

Muusikalise tervistusega esines 3.b klassi õpilane Ella Marie Mäger, keda saatis klaveril õpetaja Kadri Leping.

Huvilistele tehti uues Männiku korpuses ka väike ringkäik, näidati suusahoidlat, spordisaali, klassiruume ja avarat garderoobi. Külalistele imponeerisid eriti interaktiivsed tahvlid, avarad valgusküllased klassiruumid ja aknast avanevad loodusvaated.

Meil on, mille üle rõõmu tunda!