Hea on teha head

Keila Lions klubi on aastaid toetanud Keila Kooli algklasside õpilasi. Suur tänu Keila Lions klubile!

Kui perel on raskusi  väljasõiduks vajaliku summa maksmisega, saame abi Lions klubilt, kes sel puhul  toetust annab. Eelmisel aastal Lions klubi poolt annetatud summa eest on  2021. aastal ja 2022. aasta kevadel saanud klassiga koos väljasõidul käia 19 õpilast (eelmisel kevadel 5, sel kevadel 14, toetus 175 eurot).

Selle kevade eripära on see, et meie koolis õpivad ka Ukraina pagulaste lapsed. Ka neid on toetatud. 16 õpilast käis Martsipanimuuseumis martsipanikujusid meisterdamas ja 8 Tallinna  Kassikohvikus kasse silitamas. Ukraina laste toetuseks kasutasime 122 eurot. Eelmise aasta toetusrahast jäi  järgi veel 3 eurot, mis jääb seemneks edaspidisesse fondi.

Kaja Peetris, algkoolimaja õppealajuhataja