Projektinädal

Keila Kooli algkoolimajas juuni alguses enam koolipinki ei nühitud. Tavalise õppetöö asemel toimus hoopis projektinädal, mis pakkus erinevaid võimalusi nii vaimu harimiseks kui füüsise treenimiseks.

Nii said Keila Terviseradadel 1.-4. klasside õpilased ennast proovile panna ringteatejooksu võistlustel. Kokku osales ligikaudu 25 võistkonda, nelja liikmelised meeskonnad moodustasid lapsed ise. Klubidepäeval said õpilased mängida jalgpalli Keila Jalgpallikooli treenerite juhendamisel ning korvpalli koos Keila Korvpallikooli treeneritega.

Erinevad esinejad, alates Vello Vaherist lõpetades tantsuklubi Divaga, pakkusid meelelahutust, mis avardasid laste maailmapilti ning tekitasid nii mõnelgi tahtmise ka ise midagi uut ja põnevat proovida.