Septembrist on Keila Kooli direktor Martin Öövel

Keila linnavalitsus sõlmis Keila Kooli direktori ametikoha täitmiseks tähtajatu töölepingu Martin Ööveliga, kes asub ametisse 31.augustil 2022.

Tartu Ülikooli õigusteaduste bakalaureuse ja Stockholmi Ülikooli IT õiguse magistrikraadiga Öövel on töötanud Justiitsministeeriumis, Statistikaametis ja Sotsiaalministeeriumis – tegeledes IT valdkonnas. Viimati, alates 2016.aasta augustist oli Martin Öövel Tabasalu Kooli direktor, samaaegselt õppides ka koolijuhtide arenguprogrammis ja Tartu Ülikooli Haridusteaduste Instituudi pedagoogika kursusel. Martin Öövel on alates 2014.aastast ka Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna IT õiguse magistriprogrammi lektor.

Avalduse Keila Kooli direktori leidmiseks korraldatud konkursil osalemiseks esitas 9 kandidaati, kellest vestlusvooru jõudis kuus. Konkursi komisjoni arvamus oli üksmeelne.