4.ndate klasside ettelugemisvõistluse kooli eelvoor

12.oktoobril toimus pargimaja raamatukogus 4.ndate klasside õpilastele mõeldud ettelugemisvõistluse kooli eelvoor. Sel aastal kannab võistlus lastekirjanik Aino Perviku auks pealkirja “Ühes väikeses Perviku raamatus”. Sestap oli kõigil osalejatel võimalust ennast proovile panna lugedes just Aino Perviku sulest ilmunud raamatut. Kokku osales võistulugemises 14 õpilast, keda hindas 4-liikmeline žürii koosseisus Veljo Reinik, Ebelii Barndõk, Marge Asik ja Marion Nordström. Kuulda sai katkeid raamatutest “Kunksmoor”, “Arabella, mereröövli tütar”, “Kallis härra Q”, “Sisalik ja sookoll” ning “Paula ja õuelapsed”. Enim saime kuulda lugusid sakrispäisest vanaprouast, võidu tõi aga lugu saladuslikust härrast taevavõlvil. Ülihea meel on aga teatada, et meie kooli esindab reedel toimuval maakondlikus voorus Grethel Kaares. Hoiame talle kindlasti kõik ka kõvasti pöialt. Suurimad tänud aga kõigile osavõtjatele, nende juhendajatele ning tänamatult raske töö (žürii) tegijatele. Kohtumiseni raamatukogus!