Auhinnasadu Pargimajas!

Keila Koolis alustas sel sügisel ajakirja “Hea Laps” klubi ja seetõttu hoiame hoolega nüüd silma peal ka ajakirja loomevõistlustel.

Rõõm on tõdeda, et võistlustest osalemisest võtavad indu ka meie tublid klassiõpetajad ning üliägedad tööd valmivad lausa

klasside kaupa. Septembrikuu  Minecrafti joonistusvõistluse pilte kogunes raamatukogusse üle 60 joonistuse ning töid saadeti ka iseseisvalt..  Novembrikuu ajakirja sirvides oligi meil rõõmu palju – parimate tööde galeriis olid meie kooli Elisabethi, Rasmuse, Hugo, Eliise ja Teklan Andersi joonistused.  Auhinna loosiõnn naeratas Lenna Miiale, kes sai endale auhinnaks Minecrafti raamatu.

Auhindu jõudis meie kooli veel – nimelt on meie  klubilised ka tublid ajakirja ristsõnade lahendajad. Toredad juturaamatud said loosi tahtel preemiaks Luisa ja Uku!