Siilipusa külaskäik

19. aprillil olid 9.e ja 11.tahe klassidel külas Siilipusa väikeloomade hoiukodu perenaine Anneli Sinirand ja meie kooli vilistlane Maria Helena Raja. Siilipusa hoiukodu andis Keila koolis ühtekokku 10 tundi, märtsikuus külastati pargimaja. Õpetaja Ülvi Aaviku 1.d klass  aitas kaasa Siilipusa infolehe illustreerimisel. 

Loengu käigus tutvustati õpilastele, mida kujutab endast vabatahtlike töö kodanikuühiskonnas. Anneli Siniranna fotodega illustreeritud esitlus kirjeldas, missuguseid eluohtlikke probleeme tekitavad inimesed linnaruumis elavatele metsloomadele. Anti selgeid juhiseid, kuidas õnnetusi ennetada ning juba hätta sattunud loomakesi abistada. Emotsionaalne loeng tekitas elavat vastukaja ning tõi nii mõnelgi kaastundepisarad silma. 

Gümnasistidele suunatud loeng oli inspireerivaks lisamaterjaliks eesti keele meediakursuse keskkonnateemalistele loovtöödele, mida esitletakse mais – keskkonnakuul. 

Humanitaarainete õppetool