Pargimaja omaloomingukonkursil osalejate tänamine ja tunnustamine

Märtsikuus toimus Pargimajas omaloomingukonkurss. Konkursile olid oodatud luuletused laulust, tantsust, laulmisest ja tantsimisest, laulu- ja/või tantsupeost.

Täna tänasime ja tunnustasime konkursil osalenud lapsi. Kokku laekus 24 tööd. Luuletuste hulgast valisid oma lemmikud Hea Lapse kirjandusklubi õpilased ning žürii.  Žüriisse kuulusid Astrid Hallikas ( Keila lasteaed Rukkilill õppejuht), Anneli Kengsepp (Viljandi Linnaraamatukogu huvijuht), Aivi Tomson (Laulasmaa Kool Lehola koolimaja klassõpetaja ja huvijuht) ning Varje Mägi ( Keila Kooli Pargimaja raamatukoguhoidja).

Kokku valiti laekunud luuletuste hulgast 8 tööd, mis köitsid žüriid ja klubilisi ühel või teisel moel:
* Parim luuletus laulupeo ootusest – “Luuletus laulupeost”, autor Grethel Kaares (4.b)
* Parim sõprade kaasamise luuletus – “Teekond laulukaare alla”, autor Ella Marie Mäger (4.b)
* Parim luuletus laulu kirjutamisest – “Kuidas sünnib laul?”, autor Kert Kuimet (3.c)
* Parim luuletus laulu- ja tantsupeost – “Pidu”, autor Karmen Kanne (3.c)
* Parim luuletus loomade laulu- ja tantsupeost – “Kontsert”, autor Melooni Mägi (3.c)
* Eriti ausa lõpuga luuletuse eripreemia – “Mina ja mu vend”, autor Stefan Mäsak (3.c)
* Sihikindla tantsupeolise eripreemia – “Tantsupidu”, autor Aaron Tuul (3.c)
* Hea Lapse klubiliste lemmik – “Laulupidu”, autor Nete -Liise Siig (3.c)

Suured tänusõnad laste kaasamise ja juhendamise eest  õp. Mirjam Pärtelile ja õp. Pilvi Kulale ning loomulikult kõikidele luulesõprade kodustele toetajatele!