Info seoses haridusasutustesse saadetud ähvarduskirjadega

Anname teada, et haridusasutuste jt asutuste meilidele on jõudnud venekeelsed ähvarduskirjad (ähvarduskiri sisaldab endast pommiähvardust). Ka Keila Kool sai täna öösel venekeelse ähvarduskirja. Kohalikku piirkonnapolitseid on teavitatud. PPA hinnangul on tegu ähvarduskirjade lainega ning samalaadne juhtum oli nädal tagasi Lätis. PPA saadab peagi välja ka oma vastavasisulise teavituse. Uudis on üleval ka Delfi portaalis. 

Kuna info on häiriv ja liigub erinevaid kanaleid pidi, siis see on jõudnud ka õpilasteni. Palume õpetajatel rääkida õpilastele, et see on üleriigiline, politsei tegeleb sellega ning paanikaks põhjust ei ole. Meie koolipäev jätkub praegu teadaoleva info põhjal tavapäraselt.

Kui peaks tulema uut infot, siis anname sellest kohe ka teada.