KüberPuuringu vabariiklik lõppvoor

6.12.2023 lõppes KüberPuuringu vabariiklik lõppvoor, millel osales Keila Koolist kolm võistkonda. Gümnaasiumi astmes esindasid kooli tüdrukud ja põhikoolist oli võistlustules kaks poiste tiimi.

Osalesid tiimid kutsekoolidest, gümnaasiumidest ja põhikooli 7.-9. klassidest.

8. klasside poiste tiim jättis seljataha kõik teised põhikooli ja gümnaasiumi võistkonnad, lastes endast ette vaid kaks kutsekooli võistkonda.

Ehk siis, väga pingelises ja tasavägises heitluses (ka üldarvestuse esikoht oli meil käeulatuses) saime üldarvestuses kolmanda ja põhikoolide arvestuses esimese koha.

Sellise vägitükiga said hakkama:

– Ander Ööbik 8.f

– Benjamin Liibert 8.f

– Oskar Breedis 8.e

– Tõnu Loog 8.e

Teisest põhikooli poiste tiimist käis üle haiguselaine. Võistlusele jõudsid Karl Kold 9.e ja Ott Mälter 9.c.

Keila Kool gümnaasiumi esindas lõppvõistlusel tüdrukute tiim koosseisus: Emili Hanni, Keiti Varb, Liisi Lindsalu ja Rianne Lindus – kõik 10.klassidest.

Eelvoorus osales 113 kooli 3900+ õppijaga, lõppvoorus katsusid rammu 500+ noort, mis teeb KüberPuuringust Eestis suurima algajate talentide kübervõistluse!

Rohkem infot ja pilte Küberolümpia FB lehelt: https://www.facebook.com/kyberolympia

Aitäh kõigile osalejatele!

Allan Randlepp