Helkurite projekt põhjamajas

Sõbrakuu alguses nägi katsetamiseks ilmavalgust Helkurite projekt, mille raames tutvustati osadele põhjamaja õpilastele erinevaid helkureid, helkuresemeid ja kontrolliti ka helkurite olemasolu välisriiete küljes.

Kuna tegemist on uue projektiga ja selle käima saamine nõudis pikalt ettevalmistusi ja aega, ei jõudnud see veel kõikide klassideni. Uuel õppeaastal läheb projekt uuesti käima täies hoos ja seda kohe, kui esimesed pimedad õhtud ja hommikud on saabunud. Projekti raames tuleb ka loovtööde konkurss, millele on sponsorid autasud välja pannud.

Projektile andsid kõvasti hoogu ka meie esimesed sponsorid, kes jagasid helkureid õpilaste jaoks: Legrand, Harju Elekter ja Transpordiamet kes pani välja ka helkuriteemalise näituse kooli raamatukogus.