Etluskonkurss Pargimajas

Pargimajas tähistati eile emakeelepäeva etluskonkursiga.  Oma luuletuste etlemisoskusega võtsid mõõtu 1.- 3. klasside õpilased. Kokku osales 29 õpilast. Žüriisse kuulusid õpetajad Ebelii Barndõk, Marge Asik, Mati Velme, raamatukoguhoidja Varje Mägi ning näitleja Veljo Reinik.

Tulemused olid järgnevad:

1. klasside arvestuses I koht Anna Brizmer (õp. Kairi Arula), II koht Lauren Tigane (õp. Pilvi Kula), III koht Rebeka Kaldre (õp. Pilvi Kula).

2. klasside arvestuses I koht Ragnar Ahtama (õp. Leelo Tamkivi), II koht Sonja Lena Hütsi (õp. Leelo Tamkivi), III koht Marta Saidlo (õp. Riina Kink) ja Marti Piir (õp. Ülvi Aavik).

3. klasside arvestuses I koht Darina Primakova (õp. Maria Veskla), II koht Kaileen Külasalu (õp. Maria Veskla), III koht Meribel Surva (õp. Anastasia Rikk).

Täname kõiki osalejaid ning nende juhendajaid.