1. september Keila Koolis

Keila Kooli õppeaasta avaaktus toimub Keila lauluväljakul 1. septembril, kell 11.30. Aktus kestab ligikaudu 45 minutit.
  • Aktus toimub õues iga ilmaga, palume riietuda vastavalt ilmale.
  • Laululaval on istumiskohad arvestatud kooliperele, palume vanematel ja sugulastel pinkide ja pingiridade vahele mitte koguneda.
  • Rongkäik hakkab liikuma kell 11.00 Põhjamaja juurest, ning liigub paralleelselt Paldiski maanteega mööda kõnniteed Pargi tänavale. Pargimaja ees liituvad rongkäiguga 1. klassid ja abituriendid.
Rongkäigu liikumise suund näidatud joonisel.
Sellega seoses on  1. septembril, vahemikus 11.00 – 11.30 Pargi tänav ja sellega ristuvad tänavad kuni Lauluväljaku teeni liiklusele suletud. Kuna liikumas on palju lapsi siis palume turvalisuse huvides võimalusel vältida autoga liiklemist Ehitajate teel (Keila Kooli Põhjamaja ümbruses) ja Paldiski maanteel kuni Pargi tänava ristmikuni ajavahemikus 10.30- 11.30.
Täname mõistva suhtumise eest ja soovime turvalist koolitee algust!