4. klasside ettelugemisvõistluse kooli eelvoor

Pargimajas võtsid ettelugemises mõõtu 4.ndate klasside õpilased. Sel aastal kannab üleriigiline ettelugemisevõistlus pealkirja “Ida pool päikest ja lääne pool kuud”. Kooli eelvoorus lugesid erinevate rahvaste jutte 7 tublit õpilast. Esimese koha saavutas Stenver Kiibus (juhendaja õp. Kadri Pihelo). Teise koha Eliise Seisonen (juhendaja õp. Anastasia Rikk). Kolmanda koha Vassilissa Iljina (juhendaja Liisi Viigisalu) . Esimese ja teise koha saavutanud õpilased esindavad meie kooli ka maakonna võistlusel, mis toimub sel reedel Harju Maakonnaraamatukogus.
Täname kõiki ettelugejaid ja nende juhendajaid. Suur tänu ka žüriile! Žüriiise kuulusid Keila kooli õppejuht Ebelii Barndõk, Keila LV haridus- ja kultuuriosakonna juht Kristel Kõrvits, Keila linna projekitjuht Triin Merisaar. Zürii esimees oli vabakutseline näitleja ja luuletaja Veljo Reinik.