Kaks komplekti medaleid Keila Koolile

Reedel, 02.12. 22, toimusid Keila Tervisekeskuses Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teateujumises. Võistlustest võtsid osa 9 kooli. Kuni 5.kl.tüdrukute arvestuses saadi tubli neljas koht, poisid lõpetasid seitsmendatena. 6.-7.kl. ujumises saavutasid tüdrukud üheksanda, poisid viienda koha. 7.-9.kl. tüdrukud ujusid seitsmendaks aga poisid lõpetasid kolmandatena ning autasuks riputati kaela pronksmedalid.

Gümnaasiumide arvestuses saavutasid tüdrukud viienda koha, kuid noormeestel käis viimase sentimeetrini võitlus hõbemedalite eest.

Hõbemedalimeeskonda kuulusid Ville Mets, Johan Rene Raasman, Arseni Lektorov ja Nikita Šinkarjov.

Pronksmedalite tiimis ujusid Riko Tammepuu, Karl Altermann, Martin Lillemets ja Hans Kristjan Keevallik.