Vaba Lava talendishow pargimajas

Pargimaja õpilased said täna võimaluse osaleda Vaba Laval ja näidata milline tema talent on. Laval käisid õpilased erinevate muusikainstrumentidega, luuletustega, tantsu, akrobaatika ja lauluga. Tunnustuse osaliseks said kõik osalejad ja eraldi toodi välja veel silmapaistvamad talendid. Parimaks talendiks valiti Maribel Jõema, 3.klass! Maribel tuli lavale akrobaatikakavaga mis õnnestus suurepäraselt. Priima pillipala tiitel anti 2.klassi Martale. Parim laulunumber jagati Meribel Survale, kes on 3.klassi õpilane! Eripreemiaid anti välja kaks Rometile ja Mirtelile. Romet on 2.klassi õpilane ja teab kõiki Aafrika riikide nimetusi ja lippe ja pealinnu. Teise eripreemia sai oma loodud luuletuse eest 4.klassi õpilane Mirtel. Parim shownumberi pälvisid 3.klassi poisid jäljendades Eurovisioonilugu “Stefania”.